Tap Tap to Zoom
- Color:
- Black
- Fabric/Material:
- Polypropylene
- Weight:
- 27.6 oz
Code: 24-ZB-BRBS-CS-92BSB
MPN: CS-92BSB
UPC: 705442018322
Product Info for Cold Steel Brooklyn Basher
As a dealer for Cold Steel, we are currently offering Cold Steel Brooklyn Basher at the best prices. We mainly offer good quality Balls & Accessories here so whether you're a sportsman, civilian, or perhaps in the military, you can be certain that we offer the right gear. If you want to look for a wider assortment, you can look at our primary Balls & Accessories page. If you have any inquiries, we have a very knowledgeable staff here. Our customer service are available by phone, chat and e-mail. And so begin browsing now and find the right Balls & Accessories for yourself.![]()
Specifications for Cold Steel Brooklyn Basher:
| Manufacturer: | Cold Steel |
| Color: | Black |
| Fabric/Material: | Polypropylene |
| Weight: | 27.6 oz |
| Handle Length: | 1 in |
| Handle Material: | Polypropylene |
| Overall Length: | 24 in |
| Blade Material: | Polypropylene |
| Blade Length: | 1 in |
Package Contents:
- Cold Steel Brooklyn Basher 24in