Tap Tap to Zoom
- Color:
- Black
- Length:
- 20 in
- Fabric/Material:
- Polypropylene
- Quantity:
- 1
- Weight:
- 18.2 oz
Code: 24-ZB-BROOKLYN-CS-92BST
MPN: CS-92BST
UPC: 705442012092
Product Info for Cold Steel Brooklyn-Themed Baseball Bat
Being a seller for Cold Steel, we're also at the moment offering Cold Steel Brooklyn-Themed Baseball Bat at discount prices. We primarily have high quality Balls & Accessories here so whether you're a hunter, civilian, or in the armed forces, you can be certain that we carry the right gear. If you wish to look for a larger selection, you can look at our primary Balls & Accessories page. Should you have any questions, we've got a very knowledgeable staff here. Our customer support are on hand by telephone, chat and email. So start looking now and find the right Balls & Accessories your needs.![]()
Specifications for Cold Steel Brooklyn-Themed Baseball Bat:
| Manufacturer: | Cold Steel |
| Color: | Black |
| Length: | 20 in |
| Fabric/Material: | Polypropylene |
| Quantity: | 1 |
| Weight: | 18.2 oz |
| Thickness: | 1.125 in |
| Overall Length: | 20 in |
Features of Cold Steel Brooklyn-Themed Baseball Bat
- .
Package Contents:
- Cold Steel Brooklyn-Themed Baseball Bat