Tap Tap to Zoom
- Color:
- Black
- Length:
- 38 in
- Fabric/Material:
- Polypropylene
- Weight:
- 48.3 oz
Code: 24-ZB-CS-92BSL
MPN: CS-92BSL
UPC: 705442012245
Product Info for Cold Steel Brooklyn Whopper, 38in
As a dealer for Cold Steel, we're currently selling Cold Steel Brooklyn Whopper, 38in at the best prices. We primarily have high quality Balls & Accessories here so whether or not you're a sportsman, civilian, or in the military, you can be assured that we offer the right gear. If you wish to find a larger collection, you can search our main Balls & Accessories page. If you have any questions, we have a very experienced staff here. Our customer service are on hand by telephone, chat and email. So begin shopping now and find the right Balls & Accessories for yourself.![]()
Specifications for Cold Steel Brooklyn Whopper, 38in:
| Manufacturer: | Cold Steel |
| Color: | Black |
| Length: | 38 in |
| Fabric/Material: | Polypropylene |
| Weight: | 48.3 oz |
| Handle Material: | Polypropylene |
| Overall Length: | 38 in |
| Blade Material: | Polypropylene |
Features of Cold Steel Brooklyn Whopper, 38in:
- Polypropylene
Package Contents:
- Cold Steel Brooklyn Whopper, 38in