Tap Tap to Zoom
Product Info for High Speed Gear HSGI Taco Stun Gun
As a seller for High Speed Gear, we are at the moment promoting High Speed Gear HSGI Taco Stun Gun at the best prices. We only carry high quality here so whether or not you're a hunter, civilian, or in the military, you can be certain we stock the right gear. If you want to look for a larger selection, you can consider our main page. If you've got any inquiries, we have a very experienced staff here. Our customer support are on hand by phone, chat and e-mail. And so start shopping now and look for the right your needs.![]()
Specifications for High Speed Gear HSGI Taco Stun Gun:
| Manufacturer: | High Speed Gear |
| Holster Type: | Outside the Waistband Holster |
| Light/Laser Attachment: | No |
| Mount Type: | Adaptable Belt Mount |
| Fabric/Material: | Heavy-Duty Nylon Laminate/Injection-Molded Polymer Brackets |
| Holster Material: | Nylon |
| Country of Origin: | USA |
| Quantity: | 1 |
| Gun Make: | Universal |
| Gun Model: | Universal |
| Width: | 2 in |
| Length: | 3.5 in |
| Weight: | 0.33 lb |
| Height: | 5 in |
Features of High Speed Gear HSGI Taco Stun Gun
- Covered by HSGI's Lifetime Warranty.
Package Contents:
- High Speed Gear HSGI Taco Stun Gun