Tap Tap to Zoom
- Quantity:
- 1
- Length:
- 0.74 in
- Height:
- 0.74 in
- Color:
- Black
Code: L7-LCK-RW-3762-RW-3762-1
MPN: RW-3762-1
UPC: 14895037621
Product Info for Otis Technology Lens Brush
Being a seller for Otis Technology, we're currently promoting Otis Technology Lens Brush at discounted prices. We only carry good quality Eyewear Accessories here so no matter if you're a hunter, civilian, or in the military, you can be positive that we stock the right gear. If you want to look for a larger assortment, you can search our primary Eyewear Accessories page. If you've got any questions, you can find a very experienced staff here. Our customer service are on hand by telephone, chat and email. And so begin shopping now and find the right Eyewear Accessories for yourself.![]()
Specifications for Otis Technology Lens Brush:
| Manufacturer: | Otis Technology |
| Quantity: | 1 |
| Length: | 0.74 in |
| Height: | 0.74 in |
| Fabric/Material: | Mohair |
| Color: | Black |
| Gun Type: | Universal |
| Depth/Thickness: | 3 in |
Features of Otis Technology Lens Brush:
- Gentle mohair brush
- Swabs away dust from lenses and optics equipment
Package Contents:
- Otis Technology Lens Brush