Tap Tap to Zoom
- Color:
- Black
- Condition:
- New
Code: SQ-FP-88130-88130
MPN: 88130
UPC: 080926881303
Product Info for Streamlight ProTac Rail Mount HL-X Pro Jack-Cap Switch
As a dealer for Streamlight, our company is currently selling Streamlight ProTac Rail Mount HL-X Pro Jack-Cap Switch at discount prices. We primarily carry good quality Flashlight Pouches here so no matter if you're a hunter, civilian, or in the military, you can be positive that we offer the right gear. If you want to look for a larger collection, you can look at our main Flashlight Pouches page. When you've got any inquiries, we've got a very experienced staff here. Our customer support are available by phone, chat and email. So start browsing now and look for the right Flashlight Pouches for you.![]()
Specifications for Streamlight ProTac Rail Mount HL-X Pro Jack-Cap Switch:
| Manufacturer: | Streamlight |
| Color: | Black |
| Fabric/Material: | Aluminum |
| Condition: | New |
| Light Output: | 1000 lumens |
| Weight: | 6.6 oz |
| Gun Make: | Universal |
| Battery Type: | CR123A |
| Beam Color: | White |
| Gun Model: | Universal |
| Length: | 5.43 in |
Package Contents:
- Streamlight ProTac Rail Mount HL-X Pro Jack-Cap Switch